Filtr do wody CLARIS

Twój ekspres NIVONA jednocześnie filtruje wodę – dzięki filtrowi do wody CLARIS. Szwajcarska produkcja zapewnia optymalną jakość wody i długą żywotność Twojego ekspresu NIVONA.
  • Zmniejsza powstawanie kamienia
  • Usuwa zapach i smak chloru
  • Odfiltrowuje zanieczyszczenia, w szczególności metale, metale ciężkie, pozostałości leków, pestycydy i herbicydy
  • Składa się z czysto organicznego materiału bez dodatków chemicznych
  • Rzadsze odkamienianie Twojego ekspresu NIVONA
  • Pojemność filtra: 50 l / maksymalnie 2 miesiące
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Zadbaj o swój ekspres

Dbanie o urządzenie NIVONA to czysta przyjemność. Nasze oryginalne środki czyszczące pozwalają bez trudu utrzymać Twój automatyczny ekspres do kawy w idealnym stanie, zapewniając jego gruntowne wyczyszczenie.

Wszystko zaczyna się od ziaren


Technologia Aroma firmy NIVONA pozwala wydobyć z każdego ziarna to, co najlepsze. Każde cappuccino czy espresso zawiera całą gamę rozmaitych smaków. Dlatego we współpracy z naszą palarnią opracowaliśmy trzy specjalne mieszanki. Ciesz się pełnią różnorodności kaw i daj się porwać zmysłom.

ESPRESSO MILANO (50% arabika / 50% gourmet robusta)
To wyważone w proporcjach ziarno do parzenia espresso jest jednocześnie łagodną i uniwersalną mieszanką. Opracowana specjalnie do w pełni zautomatyzowanych ekspresów, swój harmonijny aromat rozwija jako espresso, cappuccino lub lungo.Zbalansowana, aromatyczna, kremowa. W praktycznym opakowaniu kilogramowym.
CAFFÈ AREZZO (100% arabika wysokogórska)
Kawa ta charakteryzuje się karmelową nutą i delikatnym smakiem. Niezwykle przyjemna dzięki aksamitnie miękkiemu korpusowi, ziarno to jest idealne do cappuccino i kawy.Łagodna, wyważona, miękka. W praktycznym opakowaniu kilogramowym.
ESPRESSO TORINO (100% gourmet robusta)
Intensywna, lekko kwaskowa - dyskretnie podpowiadamy ją koneserom espresso. Aromat przypomina orzechy i gorzką czekoladę, zapewniając długotrwały posmak i przyjemność z każdej filiżanki. Mocna, aromatyczna, czekoladowa. W praktycznym opakowaniu kilogramowym.

Akcesoria do ziaren i mleka

Wszystko jest kwestią dodatków: nasze oryginalne akcesoria do mleka i ziaren kawy gwarantują znakomite wyposażenie. Dzięki nim możesz czerpać jeszcze więcej przyjemności z chwili spędzonych z filiżanką. Nieważne, czy chodzi o chłodzenie, przechowywanie czy tylko części zamienne. Oferujemy produkty, które pomogą w przyrządzaniu cappuccino.

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA