NIVONA istnieje na rynku od ponad 15 lat. 

NIVONA wyróżnia się na rynku, ponieważ oferuje najwyższą jakość za rozsądną cenę. Jesteśmy dobrą alternatywą. Życzliwi, pełni entuzjazmu i pasji do kawy. 

To gwarancja rozwoju nawet w niestabilnych czasach.

„Według niektórych przewidywań, nasz biznes nie miał prawa się udać” – mówi Peter Wildner, który jest dyrektorem zarządzającym NIVONA i jednym z założycieli marki. Za główny cel obrano rozwój automatycznych ekspresów do kawy i współpracę z wyspecjalizowanymi sieciami sprzedaży.

„Można powiedzieć: nasz plan się powiódł.”

Dziś marka NIVONA dynamicznie się rozwija. Nasz zespół liczy ponad 50 osób pracujących w siedzibie firmy przy Südwestpark w Norymberdze. Dodatkowo mamy kilkunastu pracowników terenowych. Naszą ambicją jest dalszy rozwój.

Umiejętności wybitnego baristy nie zastąpi żaden w pełni automatyczny ekspres do kawy. Ale można posiąść wiedzę znakomitych baristów. Dlatego ściśle współpracujemy z ekspertami od kawy nad rozwojem urządzeń oraz analizujemy informacje zwrotne od użytkowników. W taki sposób powstał m.in. nasz System Aroma Balance. 

„Nasze w pełni automatyczne ekspresy powinny maksymalnie ułatwić przygotowanie najlepszej kawy” – mówi dyrektor zarządzający Peter Wildner. To część naszej filozofii. 

Przygotowywanie kaw za pomocą automatycznego ekspresu powinno być przyjemnym rytuałem. Tak samo jak konserwacja urządzenia. Zaletą ekspresów NIVONA jest możliwość wyjęcia bloku zaparzającego w celu samodzielnego wyczyszczenia go. Zależy nam na ułatwianiu obsługi i upraszczaniu procesów. 

„Codzienna filiżanka znakomitej kawy to najlepszy argument przemawiający za automatycznym ekspresem NIVONA”

Od samego początku NIVONA była marką wyspecjalizowaną. Nasze automatyczne ekspresy do kawy są dostępne zarówno w sklepach branżowych jak i u profesjonalnych sprzedawców AGD, ponieważ „Chcemy być tam, gdzie ludzie znają się na kawie”.  

Zaufało nam już ponad 2500 dystrybutorów, którzy doceniają zarówno wysoką jakość urządzeń jak i przyjętą koncepcję sprzedaży. Marka NIVONA cieszy się uznaniem. Po 15 latach współpracy daliśmy się poznać jako dobra alternatywa. Ponieważ skupiamy się na tym, co najważniejsze: przyjemności z picia kawy.

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA