Dla koneserów

NIVO 8000: Standard jutra już dzisiaj


Nowa seria 8000 to wszystko to, co najlepsze w ekspresach Nivona i jeszcze krok dalej - nowa jednostka zaparzająca to jeszcze więcej profili aromatu z tych samych ziaren. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wszechstronnych rozwiązań w najwyższym standardzie. Najnowszą serię 8000 reprezentują NIVO 8101 w matowej czerni oraz NIVO 8103 w kolorze tytanowym.

Odkryj tutaj

Harmonijny duet kawy i mlecznej pianki


Jedno proste pytanie dzieli Cię od cappuccino tak dobrego, jak to podawane na Piazza del Popolo: najpierw kawa czy mleko? Każdy miłośnik kawy wie, że w prawdziwym cappuccino mleko musi otulić kawę. Oznacza to, że w filiżance najpierw musi pojawić się kawa, co dla wielu automatycznych ekspresów jest technicznym wyzwaniem. Nasze urządzenia serii 8 dają Ci wybór. Dodatkowo za naciśnięciem jednego przycisku możesz przygotować dwie filiżanki mlecznej kawy jednocześnie. Ponieważ wszyscy wiemy, że cappuccino najlepiej smakuje w towarzystwie.

Idealne cappuccino? Wystarczy jeden dotyk


Dla fanów cappuccino i latte macchiato. W trzech modelach naszej serii 7 wystarczy wybrać recepturę, nacisnąć przycisk, a idealnie spienione mleko i kawa popłyną do Twojej filiżanki. Idealny przepis na chwilę relaksu. 


Punkty NIVONA w Twojej okolicy

Produkty NIVONA są dostępne w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży, znajdujących się na terenie całej Polski. Możesz znaleźć autoryzowanego dystrybutora NIVONA w Twoim mieście za pomocą jednego kliknięcia.

Nie zapomnij o ziarnach!

Szukasz ziaren kawy wartych Twojej uwagi lub środków do konserwacji do ekspresu NIVONA? Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów. 

ODKRYJ TERAZ

Dla Ciebie i Twojego ekspresu

Smak Twojej kawy jest w centrum naszej uwagi. Jeśli masz pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami.

WIĘCEJ O SERWISIE NIVONA

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA