Automatyczne ekspresy do kawy i akcesoria

Oferta NIVONA


NIVONA oferuje w pełni automatyczne ekspresy do kawy dopasowane do Twoich potrzeb. Dla nas liczy się smak każdego cappuccino, każdego espresso. Kawa to coś więcej, niż tylko napój. To przyjemność, rytuał i okazja do spotkań.  Odkryj ekspresy Nivona i rozkoszuj się pełnym smakiem kawy.

Idealnie kremowe cappuccino: Seria 9

Smak to kwestia nastawienia – komfort nie. Modele z naszej serii 9 łączą w sobie innowacyjność oraz intuicję dzięki najnowszej technologii Aroma. Indywidualne wyświetlacze modeli zapewniają jasną orientację podczas procesu parzenia.

Harmonijny duet kawy i mlecznej pianki: Seria 8

Jedno proste pytanie dzieli Cię od cappuccino tak dobrego, jak to podawane na Piazza del Popolo: Najpierw kawa czy mleko? Każdy miłośnik kawy wie, że w prawdziwym cappuccino mleko musi otulić kawę. Oznacza to, że w filiżance najpierw musi pojawić się kawa, co dla wielu automatycznych ekspresów jest technicznym wyzwaniem. Nasze urządzenia serii 8. dają Ci wybór. Dodatkowo za naciśnięciem jednego przycisku możesz przygotować dwie filiżanki mlecznej kawy jednocześnie. Ponieważ wszyscy wiemy, że cappuccino najlepiej smakuje w towarzystwie.

Idealne cappuccino? Wystarczy dotyk:

Seria 7


Tworzymy Cappuccino – jednym naciśnięciem przycisku. Nasza seria 7 od lat niezawodnie służy miłośnikom kaw mlecznych i latte macchiato. Dzięki nieskomplikowanej obsłudze. Cappuccino to wspólnota, zaufanie i muza. To uczucie chcieliśmy wprowadzić wraz z tym ekspresem do każdej kuchni. Możesz w pełni korzystać z chwili dla Ciebie. O kawę zadbamy my.

Kawa jak od baristy. Codziennie:

Seria 6

Nie znasz jeszcze kawy. Przynajmniej nie tak. Ponieważ dzięki naszej serii 6 stworzysz kawę jak od baristy. Z w pełni automatycznego ekspresu. Wraz z uruchomieniem naszej technologii Aroma. Pozwól się rozpieszczać łagodnością ziaren kawy lub wydobądź pełną intensywność wyjątkowego smaku. Umożliwi Ci to nasz Barista in a box z Aroma Balance System.

Na dobry start: 

Seria 5

Uprzyjemnij sobie poranki i zyskaj energię na cały dzień. Modele z serii 5 dostarczą Ci aromatyczną, świeżo zmieloną kawę. Dzięki automatycznemu ekspresowi do kawy, każdy Twój dzień rozpocznie się znakomicie. Zaparz aromatyczne espresso dla dwóch osób jednocześnie. Ten kompaktowy model ma do zaoferowania jeszcze więcej – jest Twoją przepustką do świata rozmaitych rodzajów kawy.

Konserwacja Twojego ekspresu NIVONA

Akcesoria do Twojego ekspresu NIVONA

Dystrybutor NIVONA 

w Twojej okolicy

Produkty NIVONA są dostępne w wyspecjalizowanych punktach sprzedaży, znajdujących się na terenie całej Polski. Możesz znaleźć autoryzowanego dystrybutora NIVONA w Twoim mieście za pomocą jednego kliknięcia.

ZNAJDŹ SWOJEGO DYSTRYBUTORA NIVONA

Ekspresowy zastrzyk energii do pracy

W biurze czas płynie nieubłaganie szybko, więc kawa powinna być serwowana ekspresowo. NIVONA CafeRomatica 1040 jest najlepszym rozwiązaniem dla osób ceniących czas. Ekspres jest łatwy w obsłudze i czyszczeniu, posiada duży pojemnik na ziarna i zbiornik na wodę, co czyni go idealnym urządzeniem do każdego biura. 


Nie zapomnij o ziarnach!

Szukasz ziaren kawy wartych Twojej uwagi lub odpowiednich produktów do konserwacji ekspresu? Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów.

ODKRYJ TERAZ

Dla Ciebie i Twojego ekspresu NIVONA.

Smak Twojej kawy jest w centrum naszej uwagi. Jeśli masz pytania lub sugestie, skontaktuj się z nami.

ODKRYJ TERAZ

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA