Dla pasjonatów

Klik, klik, kawa!


CUBE 4' to nowoczesny sposób parzenia czarnej kawy w wielu odsłonach - od intensywnego espresso po klasyczne americano.
Bez kompromisów. Bez zbędnych dodatków. Cube łączy w sobie technologię automatycznych ekspresów do kawy i portafiltrów z kompaktowym rozmiarem ekspresu na kapsułki. Zalety trzech najpopularniejszych form przygotowywania kawy - teraz w jednym, małym ekspresie.

Jak od baristy. Codziennie


Z automatycznym ekspresem serii 6 przygotujesz kawę niczym profesjonalny barista. Poznaj naszą technologię wyboru profilu aromatu i wydobądź z kawy to, co najlepsze dla Ciebie. W każdym ziarnie drzemie ponad 800 różnych aromatów. W procesie parzenia możesz zmieniać ustawienia i dopasować kawę do Twoich preferencji. Swoją ulubioną recepturę zapiszesz w pamięci urządzenia. 

Na dobry start


Uprzyjemnij sobie poranki i zyskaj energię na cały dzień. Modele z serii 5. dostarczą Ci aromatyczną kawę ze świeżo zmielonych ziaren. Dzięki automatycznemu ekspresowi do kawy, każdy Twój dzień rozpocznie się znakomicie.

Dystrybutor NIVONA w Twojej okolicy

Ekspresy i akcesoria NIVONA są dostępne u wyspecjalizowanych sprzedawców w Europie. Znajdź autoryzowany sklep NIVONA w Twoim mieście. 

Nie zapomnij o ziarnach!

Szukasz ziaren, które są warte Twojej uwagi lub odpowiednich środków do konserwacji Twojego ekspresu NIVONA? Wszystko to znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów.

ODKRYJ TERAZ

Dla Ciebie i Twojego ekspresu NIVONA 

Smak Twojej kawy jest w centrum naszej uwagi. Jeśli masz pytania lub sugestie-skontaktuj się z nami.

WIĘCEJ O SERWISIE NIVONA

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA