Wyspecjalizowani sprzedawcy

Pewnie i rzetelnie 

Produkty Nivona są dostępne tylko w punktach, w których można liczyć na indywidualne doradztwo. W sklepach specjalistycznych. Dlaczego? 15 lat temu rozpoczęliśmy od wizji sprzedaży ekspresów do kawy wyłącznie za pośrednictwem ekspertów. Jesteśmy głęboko przekonani, że miłośnicy kawy mogą otrzymać profesjonalne wsparcie przy zakupie w pełni automatycznego ekspresu jedynie w wyspecjalizowanych punktach.
Szukając ekspresu do kawy oczekujesz najwyższej jakości i wydajności. I słusznie! Przy zakupie konieczne jest jednak zbadanie preferencji i dobranie odpowiedniego modelu. Dlatego przywiązujemy dużą wagę do rzetelnego doradztwa.

Blisko i indywidualnie

Oferta sklepów specjalistycznych to gwarancja jakości i profesjonalnej porady w kwestii wyboru urządzenia. Zadowolenie klientów to najważniejsza wartość, jaką kierują się sprzedawcy. Doradca w handlu branżowym jest naszym rzecznikiem, ambasadorem, integralną częścią kultury kawowej NIVONA. Sklepy specjalistyczne oferują nie tylko informację o produkcie, ale także osobiste oraz indywidualne doradztwo oraz najważniejsze: pyszną kawę z ekspresu NIVONA. A jeśli cokolwiek byłoby nie w porządku, klient ma bezpośredni kontakt ze sprzedawcą. Szukasz dystrybutora NIVONA blisko Ciebie? Prosimy tędy!

Dla wielbicieli dobrej kawy!

To rozwiązanie, z którego obie strony czerpią korzyści. Klienci doświadczają wysokiego poziomu kompetencji personelu i mogą oczekiwać szybkiego i sprawnego serwisu. Salony sprzedaży cieszą się mocną pozycją na rynku i otrzymują od nas profesjonalne wsparcie. Dzięki temu wiemy, że nasze w pełni automatyczne ekspresy są w dobrych rękach – zarówno u sprzedawców detalicznych, jak i u miłośników kawy w domu.

Perfekcja we wszystkich aspektach

Niezawodność to jedna z podstawowych wartości w relacjach partnerskich. Dla nas oznacza to stale wysoką jakość produktu i usług. W NIVONA niezmiennie koncentrujemy się na absolutnej satysfakcji klienta i maksymalnej jakości. Dlatego postawiliśmy na wyspecjalizowane sieci sprzedaży. Te wartości łączą wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy pasjonatami dobrej kawy.

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA