Zrównoważony świat kawy

Partnerstwo i relacje

Oparte na szacunku i dialogu relacje z naszymi partnerami są dla nas bardzo ważne. Tylko dzięki temu, możemy zrozumieć potrzeby klientów na różnych rynkach. Dlatego dystrybucja urządzeń odbywa się za pośrednictwem lokalnych przedstawicieli, co daje nam unikalną perspektywę. NIVONA rozwija się i poszerza ofertę wsłuchując się w głosy użytkowników urządzeń. To jest klucz do tworzenia przez nas najlepszych automatycznych ekspresów do kawy. 

Odpowiedzialny rozwój

Ogromnie cenimy zarówno relacje z parterami handlowymi jak i klientami. Uważamy, że nasze ekspresy zasługują na długie, niezawodne funkcjonowanie. To nasze zobowiązanie względem klientów i środowiska. Każda konserwacja i każda naprawa jest opłacalna. Celem zmniejszenia śladu węglowego stale rozwijamy sieć autoryzowanych punktów świadczących usługi napraw i konserwacji. Zrównoważony rozwój to dla nas wieloletnie funkcjonowanie ekspresów jak również relacje z klientami, partnerami handlowymi i pracownikami oparte na zasadach uczciwości i etyki biznesowej. 

Odpowiedzialne pozyskiwanie kawy

Kawa jest dziś jednym z najważniejszych towarów handlowych. Każdego roku zbiera się około 150 milionów worków surowej kawy, z których znaczna część jest eksportowana. 70% kawy trafia do krajów konsumenckich, takich jak Polska. 

Przez długi czas trudno było wyobrazić sobie zmianę sposobu myślenia branży. Niemniej jednak wskutek trendów społecznych coraz większą rolę zaczęły odgrywać różne aspekty związane z odpowiedzialną konsumpcją kawy. W związku z tym wiele ogniw w łańcuchu dostaw kawy realizuje obecnie również cele społeczne i ekologiczne.

Ochrona zasobów 


Pod pojęciem "zrównoważonej uprawy kawy" kryje się odpowiedzialność za ludzi i środowisko. Filozofia ta ma na celu wspieranie drobnych rolników, poprawa warunków pracy, oszczędzanie zasobów i wykorzystywanie ich w sposób zrównoważony. Chcemy, aby pozytywne działanie, jakie kawa ma na nas, zostało zrekompensowane tym, którzy umożliwiają nam jej picie.

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA