Technologia Aroma

Kawa idealnie dopasowana do Ciebie

Preferencje smakowe są różne, ale dzięki naszej technologii Aroma Twój ekspres NIVONA przygotuje kawę dokładnie taką, jaką zechcesz

Aroma z aplikacji

Które urządzenie jest Ci bliższe niż smartfon? Właśnie dlatego możesz użyć funkcji Pre-select w naszej aplikacji mobilnej Nivona-App, aby dopasować wszystkie przepisy do rodzaju kawy Nivona, zgodnie z zaleceniami naszego baristy. Obecnie opcja dostępna wyłącznie w modelach 970 i 960.

Koneser Cappuccino
oraz Barista in a Box

Każdy ma swój własny sposób na kawę idealną. Ale czy naprawdę wiesz, od czego zależy dobre cappuccino? Czy wiesz, ile aromatów kryje się w jednym ziarnie? Na nasz ulubiony napój, który zawsze chcielibyśmy mieć w najwyższej jakości, ma wpływ wiele czynników. Dlatego mamy coś dla Ciebie!

Kawa tak indywidualna, jak Ty.

Koneser Cappucino


Aby powstało naprawdę dobre cappuccino „jak od baristy” mleko musi delikatnie otulić kawę, co oznacza, że to ona musi najpierw znaleźć się w filiżance. To, co barista bez problemu przygotuje z wykorzystaniem portafiltru, dla automatycznego ekspresu stanowi techniczne wyzwanie. Jednak NIVONA radzi sobie z tym z łatwością dzięki funkcji Koneser Cappuccino.  W zależności od preferencji cappuccino przygotujesz na różne sposoby.

Barista in a Box


Oczywiście nie dostarczamy Ci baristy zapakowanego w pudełko. Aby sprostać naszej wizji, opracowaliśmy system Aroma-Balance, który przejmuje jego rolę. Ziarno kawy zawiera bowiem do 800 różnych aromatów. Różnice są zauważalne tylko wtedy, gdy odpowiednio zmieni się proces parzenia. Dzięki systemowi Aroma-Balance możesz samodzielnie określić, które nuty chcesz wydobyć z ziarna. W wersji "dynamicznej" decydujesz się na delikatną kwaskowatość z lekko owocową nutą. Wersja "stała" daje lekką goryczkę o pełnym smaku. Opcja "intensywna", zgodnie ze swoją nazwą, to mocna, aromatyczna kawa o wyraźnym body z łatwo wyczuwalną goryczką.

coffee
ZNAJDŹ MOJEGO
DYSTRYBUTORA NIVONA